Автоматическое пожаротушение, оповещение о пожаре, охранная и пожарная сигнализация, видеонаблюдение, контроль доступа, дымоудаление
 

ТОВ "Галеон" м. Київ
тел/факс (044) 455-78-35
mob (063) 353 6900

Контроль доступу.

 

- Автоматичне пожежогасіння

- Пожежна сигналізація

- Сповіщення про пожежу та озвучування приміщень

- Димовидалення

- Охоронна сигнализація

- Відеоспостереження

- Контроль доступу

- Відео та аудіо переговорні пристрої (домофон)

- Телефонізація та міні-АТС

- Компютерні мережі

- Диспетчеризація

- Контроль загазованості приміщень

 

Яндекс.Метрика

Що таке контроль доступу?

     Контроль доступу обмежує вхід і вихід людей із заданої території. Модуль обліку робочого часу може бути використаний при нарахуванні заробітної плати. Чи не маловажной функцією є можливість контролю пересування співробітників по офісу. Системи Контролю доступу дозволяють людям або транспортним засобам потрапляти на територію з обмеженим доступом за допомогою ідентифікації по коду, безконтактної картку або відбитку пальця, сітківки ока або зразок голосу. Ці системи використовуються в багатьох підприємствах, готелях і багатоквартирних будинках.

Для чого використовується Контроль доступу?

Системи контролю доступу дозволяють Вам управляти хто і куди може отримати доступ і де в який час знаходиться конкретна людина, блокувати або відкривати певні двері в певний час, обмежувати доступ по зонах або за часом певним особам.

Контроль доступу є досконалим доповненням до відеоспостереження, охоронної сигналізації та системам пожежної безпеки для всебічного забезпечення безпеки.

Додатковий модуль обліку робочого часу підвищить дисципліну на виробництві та допоможе в автоматизації роботи відділу кадрів.

Загальні характеристики систем контролю доступу.

         Ліміт доступу

- Система може бути запрограмована, щоб дозволити певним користувачам входити в окремі зони тільки в певні часи. Іншим користувачам можна дозволити повний доступ.

        Автоматизація

- Системи можуть автоматично блокувати двері щовечора в певний час і відкривати її автоматично в інший час.

       Відсутність клавіатури

- Кодові замки можуть стати справжнім кошмаром, особливо якщо використовуються різні коди для різних дверей. При іспользовааніі систем контролю доступу легко зробити дублікат картки, або навпаки виключити доступ по певній картці, тому вся інформація зберігається в центральному контролері. Так само спрощується видача одноразових перепусток.

        Контроль спроби доступу

- Одне з найбільших переваг електронної системи контролю доступу - здатність зареєструвати і повідомити про спробу доступу. Ця інформація може допомогти при виникненні різних інцидентів.

 Візуальна ідентифікація

- У системі можливе присвоєння кожній людині фотографії і таким чином при проході через контрольну точку відображається його обличчя, що ускладнює прохід за чужою карткою.

         Інтегрування

- Ваші системи контролю доступу можуть бути пов'язані і координовані з іншими системами, включаючи сигналізації та пожежну тривогу, кабельне телебачення, реєстрацію обліку робочого часу, і управління опаленням, вентиляцією і системами кондиціонування повітря.

Основні типи систем контролю доступу

Система контролю доступу може являти собою як самостійний пристрій (у простому випадку), так і безліч пристроїв об'єднаних в одну інтелектуальну систему, керовану комп'ютером.