Автоматичне пожежогасіння, оповіщення про пожежу, охоронна і пожежна сигналізація, відеоспостереження, контроль доступу, димовидалення
 

ТОВ "Галеон" м. Київ
тел/факс (044) 455-78-35
mob (063) 353 6900

Домофон. Відеодомофон.

 

- Автоматичне пожежогасіння

- Пожежна сигналізація

- Сповіщення про пожежу та озвучування приміщень

- Димовидалення

- Охоронна сигнализація

- Відеоспостереження

- Контроль доступу

- Відео та аудіо переговорні пристрої (домофон)

- Телефонізація та міні-АТС

- Компютерні мережі

- Диспетчеризація

- Контроль загазованості приміщень

 

Яндекс.Метрика

 

     За кількістю користувачів відеодомофони діляться на Багатоабонентна і Багатоабонентна. Перші призначені для індивідуального користування, з можливістю підключення камери спостереження та додаткових викличних пристроїв. Другі допускають підключення декількох моніторів до одного пристрою виклику (панелі виклику). При цьому, кожен монітор забезпечується окремою камерою відеоспостереження.

Тим самим, мешканці багатоповерхівок отримають суттєву економію, якщо встановлять єдиний для декількох квартир домофон. Електронна панель виклику, монтують на вхідних дверях під'їзду, дає можливість підключатися до 160-ти окремим абонентам.

     Відеодомофонні пристрої з більш складною цифровий "начинкою" дозволяють приєднувати не тільки додаткові камери спостереження та пристрої виклику, але і блоки пам'яті, аудіотрубки, датчики "тривоги" та інші охоронні пристосування. Якраз блок пам'яті є однією з важливих елементів відеодомофона. Абонент може вести запис, просто натиснувши на кнопку, розташовану на моніторі всередині будинку або квартири. В інших випадках блок пам'яті може включатися автоматично, починаючи запис при появі відвідувача в полі зору камери.

     Підсвітка, заснована на дії інфрачервоного випромінювання, дає можливість робити запис навіть в темний час. Функціонування підсвічування забезпечується блоком живлення панелі виклику.

     Абонент може переглядати зроблені записи і видаляти за потребою. У модельних рядах відеодомофонів присутні прилади, здатні видавати тривожний сигнал, якщо його хочуть пошкодити або обрізати кабель панелі виклику.

        Сучасні підвищені вимоги до безпеки власного житла все частіше змушує замислюватися про запобіжні заходи. І давно вже пішли в минуле стереотипи про дорожнечу систем захисту, подібних відеодомофону, і складності його застосування. Адже, насправді, відеодомофон досить простий у використанні.

      Відеодомофон дає можливість вести контроль за доступом в житло і спостерігати за територією в зоні дії камери. Відеокамера вмонтована в панель виклику або поза нею. Є варіанти встановлення другої прихованої камери. Господарям приватних будівель фахівці радять встановлювати два викличних модуля (біля воріт і безпосередньо біля входу в будинок). Викличні блоки (панелі), що знаходяться поза приміщеннями, розроблені з можливістю функціонування в досить жорстких погодних умовах. Вдобавок, є можливість встановлювати відеодомофони з антивандальними корпусами, що виробляються з високоміцних матеріалів.

       Принцип дії відеодомофона досить простий - гість за допомогою кнопки виклику подає дзвінок домовласникові і може з ним поспілкуватися. На моніторі, розміщеному всередині приміщення, власник домофона може побачити відвідувача, натиснувши на кнопку виведення зображення на екран, і якщо все в порядку, розблокувати замок. Екран монітора може виводити зображення як в чорно-білому варіанті, так і в кольоровому. Природно, ч / б домофони дешевше кольорових, а головна їхня перевага - більш стабільне функціонування при тьмяному світлі. Кольоровий відеомонітор добре годиться для докладного вивчення обстановки.

      Нинішні відеодомофони можуть працювати спільно системами охоронної сигналізації та витоку газу, обладнанням внутрішнього зв'язку і т.п. Крім відеозапису, зрозуміло, присутня можливість вести і аудіозапис розмови з відвідувачем. Якщо ж ви хочете увійти в під'їзд або в будинок вночі, то для цього передбачена підсвічування кнопок виклику на світлодіодах. Вхідні двері може мати електромагнітний або електромеханічний замок, який відмикається натисканням кнопки з внутрішньої панелі або зовні допомогою безконтактної пластикової карти або брелока з магнітним кодом.    

Відеодомофони commax встигли зарекомендувати себе, як оптимальне рішення для контролю доступу. Кольоровий або монохромний дисплей, великий вибір, можливість підключення різного числа камер, вбудована пам'ять - все це робить відеодомофони commax вдалим вибором.

 
 

 

 
   
 
 
Яндекс.Метрика