Контроль загазованості. Автоматичне пожежогасіння, оповіщення про пожежу, охоронна і пожежна сигналізація, відеоспостереження, контроль доступу, димовидалення
 

ТОВ "Галеон" м. Київ
тел/факс (044) 455-78-35
mob (063) 353 6900

Контроль загазованості приміщень.

 

- Автоматичне пожежогасіння

- Пожежна сигналізація

- Сповіщення про пожежу та озвучування приміщень

- Димовидалення

- Охоронна сигнализація

- Відеоспостереження

- Контроль доступу

- Відео та аудіо переговорні пристрої (домофон)

- Телефонізація та міні-АТС

- Компютерні мережі

- Диспетчеризація

- Контроль загазованості приміщень

 

Яндекс.Метрика

     Система контролю загазованості призначена для непреривного автоматичного контролю вмісту горючих газів (метану, пропан-бутанової суміші) і (або) оксиду вуглецю (СО) в повітр котельних і інших коммунально-побутовых і виробничих приміщенях. В аварійній ситуації система забезпечує: перекрытя газового трубопроводу клапаном запірним газовим з електромагнітним приводом, выдачу звукової і світової сигналізації з запоминанням причини аварії і відображенням цієї інформації на выносному диспетчерському пульті (ПДС) та (або) блоці сигналізації і керування (БСУ) (наявність БСУ чи ПДС визначається комплектацією). Система може також використовуватись для управління виконавчими пристроями і контролю зовнішніх аварійних датчиків визначається замовником).
     Область застосування: автоматизировані і дахові котельні, житлові будинки, котеджі, квартири та інші об'єкти, де встановлена газоспоживаюча апаратура.