Комп'ютерні мережі, автоматичне пожежогасіння,
оповіщення про пожежу, охоронна і пожежна сигналізація,
відеоспостереження, контроль доступу, димовидалення
 

ТОВ "Галеон" м. Київ
тел/факс (044) 455-78-35
mob (063) 353 6900

Локальні комп'ютерні мережї.

 

- Автоматичне пожежогасіння

- Пожежна сигналізація

- Сповіщення про пожежу та озвучування приміщень

- Димовидалення

- Охоронна сигнализація

- Відеоспостереження

- Контроль доступу

- Відео та аудіо переговорні пристрої (домофон)

- Телефонізація та міні-АТС

- Компютерні мережі

- Диспетчеризація

- Контроль загазованості приміщень

 

Яндекс.Метрика

      Комп'ютерна мережа - це сукупність ПК та інших пристроїв (концентраторів, принтерів, модемів і т. д.) Що об'єднуються разом за допомогою мережевих кабелів. Пристрої мережі можуть взаємодіяти один з одним з метою спільного використання інформації та ресурсів.

     Мережа, яка організовує взаємодію в обмеженій області називається локальною обчислювальною мережею (ЛОМ). Досить часто ЛВС розміщується в одному місці (наприклад, в офісі). Глобальна обчислювальна мережа (ГВП) - це група пристроїв або ЛВС, які розташовуються в різних віддалених один від одного місцях і зв'язуються між собою телефонними каналами, високошвидкісними виділеними лініями, оптоволоконними і супутниковими каналами. Найвідоміший приклад ГВС - Internet.
       

     При створенні мереж найбільш часто використовуються технології Ethernet і Fast Ethernet. Причому декілька технологій можуть використовуватися в одній мережі. Ethernet-мережі і Fast Ethernet-мережі функціонують аналогічно; головна відмінність полягає у швидкості передачі даних. Ethernet-мережі працюють зі швидкістю 10 Мбіт в секунду (Мбіт / с), а Fast Ethernet - зі швидкістю 100 Мбіт / с