Автоматичне пожежогасіння, оповіщення про пожежу,
охоронна і пожежна сигналізація, відеоспостереження,
контроль доступу, димовидалення
 
 

ООО "Галеон" г. Киев
тел/факс (044) 455-78-35
mob (063) 353 6900

Охоронна сигналізація.

 

- Автоматичне пожежогасіння

- Пожежна сигналізація

- Сповіщення про пожежу та озвучування приміщень

- Димовидалення

- Охоронна сигнализація

- Відеоспостереження

- Контроль доступу

- Відео та аудіо переговорні пристрої (домофон)

- Телефонізація та міні-АТС

- Компютерні мережі

- Диспетчеризація

- Контроль загазованості приміщень

 

Яндекс.Метрика

Залишаючи житло або офіс, Ви турбуєтеся про його незахищеності та бездоглядності. Часто і решітка, і металеві двері виявляються неефективними перед злісними злодіями. Позбутися від постійного занепокоєння з цього приводу можливо, звернувшись до фахівців з надання послуг безпеки.

     Першою сходинкою у вирішенні питань безпеки є установка охоронної сигналізації. Для захисту квартири, будинку, офісу від незаконного вторгнення внутрішній простір приміщення захищається датчиками руху, датчиками розбиття скла, магнітно-контактними датчиками відкривання дверей та вікон. При необхідності захисту периметра використовуються інфрачервоні бар'єри, радіолокаційні датчики.

      Охоронна сигналізація в комплексі з системами відеоспостереження створять надійний щит від зловмисників і форс-мажорних ситуацій.

      Сигнали тривоги від датчиків надходять до централі, яка представляє собою "мозок системи". Вона обробляє інформацію і передає її на пульт охорони. За лічені хвилини після отримання сигналу "тривога" озброєний наряд міліції прибуде до Вашого офісу. 

     Все обладнання охоронної сигналізації компанії Галеон, призначене для роботи з пультової охороною сертифіковане та погоджено з державною службою охорони.

     На сьогоднішній день не кожному по кишені найняти охоронців, або платити абонентську плату за пультової охорону. На допомогу приходить система автономної сигналізації. У цьому випадку сигнал тривоги з централі надходить на спеціальний модуль автодозвону використовує мобільний зв'язок (gsm сигналізація), який по черзі додзвонюється на записані в його пам'ять номери (міські, міжміські та мобільні) і передає повідомлення про тривогу.

ПАМ'ЯТАЙТЕ

     Підозри щодо наявності сигналізації одразу викликають відмову від крадіжки у 50% злочинців (в основному дилетантів). Решта злодії буде продовжувати аналіз сигналізації, намагаючись з'ясувати її тип і можливості блокування. Якщо рівень охоронної сигналізації вище середнього, частіше за все злодій відмовиться від крадіжки. На подальші спроби наважуються зловмисники високого професійного рівня, але це трапляється нечасто. Таким чином, при наявності сигналізації 50% злочинців не зазіхнуть на Ваше майно, а ще 40% відмовляться від крадіжки шляхом через труднощі злому системи сигналізації. У випадку, якщо незаконне проникнення все ж станеться, наряд міліції знешкодить злочинця.

 

     Кваліфіковані фахівці компанії "Галеон" нададуть Вам безкоштовні консультації щодо вибору системи безпеки.

    Детальніше про загальні принципи захисту приміщень можна дізнатися на цих прикладах охоронно-пожежної сигналізації.