Автоматичне пожежогасіння, оповіщення про пожежу,
охоронна і пожежна сигналізація, відеоспостереження,
контроль доступу, димовидалення
 

ТОВ "Галеон" м. Київ
тел/факс (044) 455-78-35
mob (063) 353 6900

Димовидалення.

 

- Автоматичне пожежогасіння

- Пожежна сигналізація

- Сповіщення про пожежу та озвучування приміщень

- Димовидалення

- Охоронна сигнализація

- Відеоспостереження

- Контроль доступу

- Відео та аудіо переговорні пристрої (домофон)

- Телефонізація та міні-АТС

- Компютерні мережі

- Диспетчеризація

- Контроль загазованості приміщень

  Система димовидалення є найважливішою складовою в протипожежному захисті будівлі. Необхідно димовидалення там, де при виникненні пожежі можуть утворюватися високі концентрації диму або небезпечні для здоров'я газоподібні речовини. Основне завдання системи димовидалення - забезпечень умов для безпечної евакуації людей у разі виникнення пожежі.

Здійснюють як видалення продуктів горіння, диму і газоподібних речовин, так і перешкоджають їх поширенню. Адже під час пожежі дим являє собою не меншу небезпеку, ніж вогонь, так як від отруєння димом люди гинуть частіше, ніж від вогню. При сильній задимленості ускладнюється робота рятувальників. Якісне і надійне димовидалення є невід'ємною системою пожежобезпеки, яка дозволить як мінімізувати збиток, так і уникнути людських жертв.

Навіть природне димовидалення через вікна дозволить зменшити кількість чадного газу і звільнить шляху пожежником. В даний час, системи виконують димовидалення являють собою комплексні рішення, що включають обладнання оповіщення про наявність диму і вогню та систему спринклерів для подачі води зверху, димо- та огнезаграждающіе клапани, а також клапани димовидалення та зовнішньої подачі повітря.

Системи вентиляції, що здійснюють димовидалення на підприємстві, як правило, дорого коштують. А це вимагає кваліфікованого проектування доцільної системи, розробки та монтажу обладнання. Як правило, системи, що відповідають за димовидалення на підприємстві, виконуються з автоматичним управлінням, і можуть бути пов'язані з комплексними системами безпеки, пожежною сигналізацією, або системами пожежогасіння.

     Система протипожежної автоматики при виявленні вогнища загоряння видає керуючі сигнали на димовидалення і вентиляцію, ліфти і т. Д. Якщо система загальної вентиляції працює постійно, то система димовидалення включається тільки при пожежі. Незважаючи ні на що димовидалення повинно працювати, навіть якщо вся інша автоматика будівлі вийде з ладу, адже саме на цю техніку лягає відповідальність за безпечну евакуацію людей.

     Крім виконання комплексу робіт для систем пожежної безпеки (пожежна сигналізація, сповіщення про пожежу, димовидалення, автоматичне пожежогасіння, вогнезахист) і охоронних систем (систем безпеки), ми проводимо технічне обслуговування

    

 

 

  Яндекс.Метрика